حوزه فعالیت

شرکت طلیعه فنون گیتی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیتی نت در زمینه فروش خدمات اینترنت dialup آغاز و سپس ارایه خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران فراهم سازد و با اخذ مجوز isp از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فعالیت های خود را در فروش سرویس های رادیویی اینترنت پر سرعت گسترده تر نماید . مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این شرکت، ارایه‌ی راهکارهای متنوع برای دسترسی به اینترنت، و… است.در ضمن در کنار سایر خدمات خود به عنوان عامل فروش سرویس های اینترنتی شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با مجوز پروانه fcp به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ ، انتقال داده فن آوا با مجوز پروانه fcp به شماره ۲۳-۹۴-۱۰۰ و حلماگستر خاورمیانه با مجوز پروانه ۲۰-۹۴-۱۰۰ نیز می باشد .

اکنون با تجربه ۱۰ ساله و شناخت خواست و نیاز مصرف کنندگان همواره خدمات افتخار خدمتگزاری مردم شریف را در طی سالهای گذشته در کارنامه خود دارد.

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت‌ طلیعه فنون گیتی را می‌توان در موارد زیر برشمرد:

  • ارایه خدمات برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی
  • ارایه‌ی خدمات گسترده دسترسی به اینترنت برای عموم کاربران
  • ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و خدمات تکمیلی آن
  • ارایه‌ی خدمات پهن‌باند
  • ارایه‌ی راهکارهای خاص اینترنت برای سازمان‌ها و موسسات
  • پشتیبانی فنی از کلیه‌ی خدمات ارتباطات دیتا
  • ارایه‌ی خدمات شبکه‌های پیشرفته

باورها وارزش های حاکم در گیتی نت

گروه شرکت‌ طلیعه فنون گیتی نت به عنوان مجموعه‌ی ارایه‌کننده‌ی خدمات اینترنت و دسترسی به شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، ارایه‌ی خدمات کارساز به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه گیتی نت باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان گیتی نت بوده است.