خدمات اینترنت ADSL

اینترنت ADSL فناوری ارتباطی پیشرفته با پهنای باند وسیع می باشد که برای استفاده در تلفنهای معمولی ساخته شده است. اینترنت پرسرعت ADSL قادر است اطلاعات را در طول خطوط معمولی تلفن، با سرعتی معادل ۱۴۰ برابر سریعتر از مودم آنالوگ موجود در بازار انتقال دهد.

واژه اینترنت ADSL یا (Asymmetric Digital Subscriber Line) (ای دی اس ال) معرف نوعی ارتباط اینترنتی پرسرعت است که امکان استفاده هم زمان از اینترنت و تلفن را فراهم می‌کند. روزانه هزاران نفر در جهان به استفاده از این فناوری روی آورده و آن را جایگزین سایر روش‌های ارتباطی می‌سازند.

اینترنت ADSL2+ امکان کارآمدی است که کاربران خانگی و تجاری را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم اینترنت ADSL ، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم به اینترنت پرسرعت ارتباط یابند.

مزایای اینترنت ADSL:

استفاده از اینترنت خوب در تهران برای برقراری ارتباط به وسیله اینترنت پرسرعت و بدون قطعی، طراحی و در اختیار کابران گیتی نت قرار گرفته است، می‌تواند به خوبی پاسخ‌گوی نیازهای یاد شده باشد و سهولت دسترسی مداوم به اینترنت پرسرعت را برای کاربران اینترنت ADSL تهران با سرعت قابل ملاحظه‌ای فراهم سازد.

در کنار سرعت خوب خدمات اینترنت ADSL ، مودم های اینترنت ADSL مزیتهای بسیاری نسبت به مودمهای آنالوگ دارند. برخلاف مودمهای آنالوگ که نیازمند شماره گیری اتصـالات(dial-up) می باشند؛ ارتباطات اینترنت ADSL همیشه برقرار است. این بدین معناست که در اینترنت پرسرعت ADSL دیگر نه به شماره گیری و قطع و وصل شدن نیازی هست؛ و نه به انتظار کشیدن برای اتصال به اینترنت؛ در واقع، ارتباط شما دائمی است. مزیت دیگر اینترنت ADSL  قابلیت استفاده از تلفن، حتی در لحظه کار با اینترنت پرسرعت می باشد. به این ترتیب، دیگر نیازی نیست که شما از بین این دو، یکی را انتخاب کنید.

همچنین استفاده از راهکار اینترنت ADSL بستر بسیار مناسبی را برای استفاده از آخرین امکانات و فناوری‌های روز دنیا فراهم می‌سازد و کاربران به دلیل ارتباط پرسرعت و دایمی با اینترنت می‌توانند از مجموعه‌ی خدمات تکمیلی اینترنت ADSL همچون امکان مشاهده فیلم‌ها و برنامه‌های تصویری درخواستــی از طریق اینتـــرنت پرسرعت و تلویزیــــون خانگی (Video on Demand)، امکان استفاده از بازی‌های اینترنتی (Gaming) و … بهره گیرند.

ویژگی‌های اینترنت ADSL:

ارتباط همیشگی، مطمئن و بی‌وقفه به اینترنت، بی‌نیاز به شماره‌گیری، تا سرعت ۱۸ مگابیت بر ثانیه.

سرعت بالا در تبادل داده‌ها، کاربردهایی چون کنفرانس ویدیویی و تلفن اینترنتی را فراهم می‌سازد.

توانایی استفاده همزمان هر اتصال اینترنت ADSL برای بیش از یک نفر.

توانایی استفاده همزمان از خط تلفن، و سرویس اینترنت ADSL.

بازه زمانی کوتاه از زمان درخواست تا تحویل سرویس اینترنت +ADSL2

هزینه نصب ناچیز اینترنت ADSL

نصب و راه‌اندازی سریع و آسان اینترنت پرسرعت ADSL

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش بسته اینترنتی موردنظر خود می توانید از طریق تماس با شماره تلفن: ۸۷۲۷۷  و یا از طریق فرم سفارش خرید بسته اینترنتی درخواست خود را به کارشناسان ماهان نت ارسال نمایید.
Email this to someoneShare on TumblrShare on RedditPin on PinterestBuffer this pageDigg thisShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookTweet about this on Twitter