خطوط فیبر و PCM

خطوط فیبر و PCM

اینترنت پر سرعت ADSL روی خطوط فیبر ONU pgspcm

آیا شما جز کسانی هستید که درخواست سرویس اینترنت پر سرعت ADSL+2 داشته اند اما بعضا با مشکل خطوط فیبر- pcm- pgs یا onu روبرو شده اید و نتوانستید از اینترنت پر سرعت بر روی خط تلفن خود بهره مند شوید؟

pgs- pcm- onu- خطوط فیبر- فیبر نوری- خطوط فیبر نوری

برای انتقال اینترنت پر سرعت از مراکز مخابراتی به منازل نیاز به یک زوج سیم مستقیم از مرکز مخابرات به منازل هستیم.
معرفی خطوط فیبر یا ONU

زمانیکه به متقاضی گفته می شود خط آنها به دلیل مشکل فیبر یا ONU امکان برقراری سرویس اینترنت پر سرعت را ندارد متعجب می شوند! در حالی که انتظار آن را دارند که خط آنها امکانات بیشتری داشته باشد. اشکال آنجاست که مخابرات از یک رشته فیبر نوری برای ارایه خط تلفن به کاربران بسیاری اقدام می نماید، و اینجاست که امکانات بسیار زیاد فیبر نوری به دلیل به اشتراک گذاری امکانات آن، امکان انتقال اینترنت پر سرعت را ندارد.

pgs - pcm - onu - خطوط فیبر- فیبر نوری - خطوط فیبر نوری

در این حالت از یک فیبر برای ارایه چند هزار خط تلفن به کاربران اقدام می شود که دلیل اصلی عدم امکان ارایه اینترنت پر سرعت ADSL+2 به متقاضیان می باشد.

معرفی خطوط pgs یا pcm :

شرکت مخابرات به دلیل کمبود امکانات از دستگاههایPGS یا PCM از یک زوج سیم استفاده کرده و ۸ خط تلفن به متقاضیان ارایه می کنند. این دلیل اصلی عدم امکان ارایه اینترنت پر سرعت ADSL+2 به متقاضیان می باشد.

استفاده از یک زوج سیم برای ارایه ۸ خط تلفن به متقاضیان توسط مخابرات به دلیل نبود امکانات دلیل عدم امکان ارایه اینترنت پر سرعت ADSL+2 بر روی خطوط آنها می باشد.

pgs - pcm - onu - خطوط فیبر- فیبر نوری - خطوط فیبر نوری- PSTN

شبکه pgs یا pcm

راه حل پیشنهادی:

  • شرکت مخابرات بطور محدود در صورت تقاضای کاربران به استفاده از اینترنت پرسرعت، نسبت به خارج کردن خط تلفن از حالتهای کم ظرفیت اقدام و خطوط مسی آنها را به حالت استاندارد که قابلیت دریافت خدمات اینترنت پر سرعت ADSL+2 را دارد تبدیل می نماید.
  • در صورتی که راه حل اول میســر نشد تنها راه بهره مندی از خدمات اینترنت پر سرعت بی سیم شرکت گیتی نت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه اینتــرنت پر سرعت بی سیم سایت گیتی نت مراجعه کرده و یا با شماره تلفن : ۷۴۳۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.