درخواست نمایندگی

شبکه نمایندگان خانواده بزرگ گیتی نت در حال توسعه می باشد

به ما بپیوندید

مدیران و همکاران محترم

گیتی نت مفتخر است از سال ۱۳۸۱ با شماره ثبت ۳۳۳۷۲۹ ایجاد و فعالیت حرفه ای خود را در راستای توسعه صنعت IT و در زمینه ارائه انواع سرویس های اینترنت پر سرعت ADSL2+، اینترنت بی سیم نقطه به نقطه، سیستم های VoIP، اتوماسیون و نرم افزارهای مدیریت تماس، خدمات شبکه و ارائه راهکار های نوین آغاز نموده و تـاکنون مـوفـق به جـذب و نـگـهداری بـیش از ۳۰۰٫۰۰۰ مـشـترک و ۳۰ عـاملیت فروش  فـعال در کلان شهر تهران و استان البرز گردیده است. این مجموعه متشکل از ۵ شرکت و ۶ دفتر مجزا در استان تهران و البرز بوده و  بهره گـیری از تـوان بـیش از ۱۵۰ پرسنل مجرب و متخصص در مجموعه نیز مزید بر علت شد تا این مجموعه در حـال حاضر به یکی از فعال‌تـرین و مـوفـق‌ترین شرکـت‌ های ارائه دهنده سرویس های اینترنت پر سرعت، بـدل گردد.

گیتی نت با ارائه بیش از ۱۰۰ تعرفه اینترنت پر سرعت، موفق به جذب و نگهداری بخش اعظمی از کاربران خانگی و همچنین شرکـت‌ها و سـازمانهای کوچک، مـتوسط(SMEs)  شده است و نیز جهت شـرکـت‌ها و سازمان های  بـزرگ و صـنعتی (Enterprises)، آماده ارائه سرویس های اینترنت بی سیم فوق پرسرعت می باشد و نیاز این سـطوح را به طـور کامل تامین می‌نـماید.

 به نمونه ای از اهداف کلان و غایی مجموعه ما که همانا سرلوحه فعالیت های ماست، در موارد ذیل اشاره نموده ایم:
 • مشتری مداری
 •  توسعه خانواده گیتی
 • توسعه تنوع خدمات و محصولات
 •   توسعۀ کیفی خدمات
 •   تقویت نظام برنامه ریزی
 •  ارتقاء تخصص و توانمندی پرسنل مجموعه
 •  توسعه روند مکانیزاسیون در شاهراه های اداری و اقتصادی کشور
 •   ارائه راه حل های مناسب جهت رفع نیاز های مشتریان
 •  استاندارد سازی فعالیت های ارائه خدمات
 •   اشتغال زایی به شکل مستقیم و غیر مستقیم

 

ماموریت مجموعه گیتی نت را نیز  در موارد ذیل خلاصه نموده ایم :
 1. به روز رسانی خدمات ارائه شده با آخرین تغییرات قوانین و مصوبات داخلی کشور، همگام با پیشرفت جهانی
 2. ارائه خدمات پشتیبانی سریع، بهینه و با کیفیت در جهت رفع نیازهای مشتریان
 3. ارائه دهندۀ خدمات مشاورۀ تخصصی در حوزه های مرتبط با فعالیت شرکت
 4. با توجه به روند رو به رشد بازار اینترنت و بازارهای مرتبط با این صنعت، این مجموعه در طول سـال های اخیر، تـمرکز خود را  بر تـخصصی تر نـمودن هرچـه بیشتر دامـنه و زمینۀ فعالیت های خویش گذاشته است. از این رو در حال حـاضر مجموعه گیتی نت افـتخار دارد که ۳ گـروه و شرکت مجزا را ایجاد و زیر مـجموعۀ خـویش قرار داده است که البته تـمامی آنها بر اساس سـیاست ها و استراتژی های کلان مدیریت واحد، شکل گرفته است و به نوعی با یکدیگر مرتبط می باشند.

گیتی نت در خـصوص هــمکاری با عاملین و نمایندگان مـعتبر و حـفظ روابط با آنها تـلاش بسيار نموده است تا بـازار استان تهران را محـفوظ نگه دارد. در همین راستا در نظر داریم تا بـرای توسعه و تقویت هرچه بیشتر شبکه فـروش خود و ایجاد ارتباط موثرتر با مشتریان محترم، از بین شرکتهای با سابقه که می توانند در زمینه فـروش و جلب رضایت مشتریانفعالیت کنند، باز هم عـامـلیت فـعـال بـپذیرد. لازم به ذکــر است کـه شـرکت گیتی نت جـهت ایـجاد بستری مـناسب بـرای هـمـکاری مستمرو مـفـیدتر با عـاملین خود، مـزایا و تـسهیلات مـناسـبی را در نـظر گـرفته است. مستحضر می‌باشید که امسال شاهد افزایش ۳۵% تـقاضا جهت خرید سرویس های اینترنت پر سرعت می باشیم و حـرکت به سـمـت اینترنت فوق پر سرعت نیز در کـشـور  محسوس می باشد که در نهایت باعث گردیده تا فـعالان ایـن عـرصـه، به ویــژه در کلان شهر های کشور، بـازار بالـقوۀ مناسبی را جهت فعالیت در اختیار داشته باشند.

در حال حاضر تـفکر شرکت بر این اصل اسـتوار است که نمایندگان و عاملین ما، شرکای تجاری گیتی نت محسوب شده و در توسعه خانواده مشترکین ما، زمینه‌ ساز اعتماد و اطمینان مشتریان به این خـانواده می باشند. لذا از جـنابعالی دعـوت می گردد در صـورت تـمایل به هـمکاری و کـسب اطـلاعات بـیشتر، از سـایت شــرکت بازدیــد به عـمل آورده و با واحد نـمایندگان مجموعه، تماس حاصل فرمایید.

با توجه به رشد نیروی انسانی گروه شرکت­‌های گیتی نت و نمایندگان این گروه، امـید اسـت در ســایه الـطاف الـهی و حـسن تــوجه شـما، ارتبـاطی بـا رویـکرد منافع دو طرف، جـهـت همکاری طرفین پایه گذاری گردد.

جای شما در خانوادۀ گیتی نت خالی است …